بخیه زدن ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان

بخیه زدن: ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حقوق کی‌روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی‌روش ، شمس

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: کی‌روش با فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش روزی 120 میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

حقوق کی‌روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی‌روش ، شمس

شمس: حقوق کی روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی روش

عبارات مهم : فوتسال

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: کی روش با فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش روزی 120 میلیون تومان حقوق می گیرد.

حسین شمس در گفت وگو با فارس، در مورد برگزاری مراسم برترین های فوتبال و فوتسال، گفت: خدا را شکر این مراسم برگزار و برترین ها اعلام شد. حرکت جدیدی که در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال انجام شده است شمس زدایی و شمسایی زدایی است یعنی اینکه در لیگ برتر سال گذشته تیم وحید شمسایی دوم و تیم من سوم لیگ شدند، ولی اسم هیچ کدام مان در میان برترین مربیان نبود و به جای مربیان تیم های دوم و سوم؛ تیم های چهارم و دوازدهم قرار داشت.

وی ادامه داد: حرکتی که در حال حاضر در فدراسیون شروع شده است از بین بردن ما 2 نفر از صحنه فوتسال است و قرار است از این به بعد از ما به عنوان دکور در مراسم های متفاوت استفاده شود و یا اینکه در مراسمی ما را به عنوان دکوراسیون در صندلی عقب جای دهند و بگویند اینها هم در فوتسال حضور دارند. مشخص است که تاج ریاست فدراسیون فوتبال قصد از بین بردن امثال ماها را از فوتسال دارد. واقعاً نمی دانم آیا برخوردها با ما اینگونه است؟ ما که جز خوبی به فوتسال و توسعه این ورزش و کسب افتخار جهت کشور عزیزمان ایران کاری انجام ندادیم.

حقوق کی‌روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی‌روش ، شمس

* کی روش با فوتبال اتوبوسی روزی 120 میلیون حقوق می گیرد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال، گفت: شما ببینید در حال حاضر فردی مثل کی روش با ما مردم کشور عزیزمان ایران و فدراسیون فوتبال چه کرده است؟ من هر لحظه به صراحت گفتم که وی لیاقت سرمربی گری تیم ملی را ندارد. شما می دانید که کی روش چقدر دستمزدش است و چقدر ارز از این مملکت به کشور خود می برد؟ وی سالی حدود 46 میلیارد تومان دستمزدش است که اگر این مبلغ را به 365 روز تقسیم کنیم چیزی حدود رقمی روزانه 120 میلیون تومان است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: کی‌روش با فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش روزی 120 میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

وی تصریح کرد: من منکر زحمت بازیکنان تیم ملی فوتبال نمی شوم، ولی آیا به نظر شما تیم ملی که با سیستم اتوبوسی که کی روش در تیم ملی ایجاد کرده و فوتبال بزن زیرش، ارزش این همه پول آن هم به دلار خرج کردن را دارد؟ این مبلغ علاوه بر پاداش هایی است که فدراسیون به صورت جداگانه به وی پرداخت می کند. خدا راشکر که تیم اوت شد اگر تیم به مرحله دوم می رفت کی روش در قانون اساسی هم دخالت می کرد، شانس آوردیم که این بدترین نتیجه ای بود که کشور عزیزمان ایران گرفت؛ حالا این مربی مدعی است که باید 7 بازیکن تیم ملی معاف شوند. مطمئنم اگر فدراسیون همین طور پیش برود کی روش از دور تصمیم می گیرد که فلانی با فلانی ازدواج کند و فدراسیون تاج با یک چشم گفتن عنوان خاتمه یابد.

* بازیکنی که از تیم ملی قهر کرده را به عنوان برترین فوتسالیست سال معرفی کردند

شمس افزود: مطمئن باشید از این به بعد برابر فدراسیون فوتبال تاج ما آرام نمی نشینیم. آیا من و شمسایی که تیم مان در لیگ برتر دوم و سوم شده است حتی اسم مان در لیست گزینه ها نبود؟ حتما آنها باید علت قانع کننده ای جهت حرفشان داشته باشند. آیا تیم چهارم و دوازدهم در لیست بودند، ولی تیم های اول و دوم لیگ نبودند؟ در مورد بقیه گزینش ها هم بگویم انتخابی که در مورد برترین بازیکن انجام دادند واقعاً تعجب برانگیز بود و جای تأسف دارد. بازیکنی که از تیم ملی قهر و خداحافظی کرده است را جهت مجدداً به تیم ملی دعوت می کنند و در نهایت دو عنوان برتری را به او می دهند. در حالی که به گفته اکثرا مربیانی که در رای گیری شرکت کرده مدعی بودند که ما به اصغر حسن زاده رای دادیم و وی را به عنوان عالی ترین بازیکن گزینش کردیم. آنها جهت اینکه آن شخص را مجدداً به تیم ملی برگردانند حق یکی دیگر را حتی با نظر گزینش کارشناسان ضایع می کنند.

سرمربی فصل گذشته گیتی پسند اصفهان افزود: متأسفانه این باجی است که خودمان در حال رواج دادن آن به بازیکنان و در حال پرورش بازیکن سالاری هستیم. مطمئن باشید که این حرکت ها در تاریخ فوتسال کشور عزیزمان ایران ماندگار هست. هر لحظه یک عده ای نیستند که جهت شما دست و هورا بکشند، من مطمئنم هستم آنهایی که باید این صحبتها را بفهمند به خوبی فهمیده اند. در این انتخابات حق حسن زاده به آسانی خورده شد در حالی که اکثر مربیان به وی رأی دادند. حتی خود من به عنوان عالی ترین بازیکن به وی رأی دادم؛ همه می دانند که حسن زاده چندین سال پشت سر هم به عنوان مرد فوتسال آسیا گزینش می شود، ولی آنها به خاطر اینکه بتوانند فردی را که از فوتسال خداحافظی کرده را مجددا به تیم ملی دعوت کنند از وی تجلیل می کنند. آنها حتی در گزینش گزینه های برترین ها اشتباه کرده اند؛ در گزینه های برترین ها از 3 نفری که مطرح بودند 2 نفر از آنها به صراحت اعلام کرده بودند که از تیم ملی خداحافظی می کنند و جهت رضایتشان، آنها را در لیست کاندیدای عالی ترین ها قرار دادند.

حقوق کی‌روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی‌روش ، شمس

* فوتسال را در حاشیه فوتبال قرار دادند و همه چیز بنام فوتبال تمام شد

شمس در پاسخ به سؤالی که آیا این مراسم در حد و اندازه فوتسال برگزار شد یا خیر، گفت: با صراحت می گویم خیر. فوتسال را در حاشیه فوتبال قرار داده اند و همه چیز در این مراسم به نام فوتبال تمام شد. جالب تر از همه این عنوان که شما در کجای دنیا دیده اید که از یک استاندار، پلیس و یا نماینده مجلس دعوت می شود در یک مراسم ورزشی شرکت و جوایز را اهدا کنند؟ بعد جایگاه پیشکسوتان فوتسال در کجا قرار دارد؟ در این مراسم حتی یک نفر از پیشکسوتان فوتبال حسن حبیبی، علی پروین، جباری و … و یا فوتسال وحید شمسایی، محمود خوراکچی،افضلی، ابطحی و … حضور نداشتند. واقعاً نمی دانم این چه مراسمی بود. مانور نمایندگان مجلس و یا استانداران و یا مسئولین دیگر بود. من قصد بی احترامی و جسارت را به این عزیزان ندارم. حرف من مسئولان فدراسیون فوتبال هست؛ مگر این مراسم مربوط به فوتسال و فوتبال نبود. آیا نباید از پیشکسوتان مان که زحمات زیادی جهت این ورزش کشیده اند در توزیع جوایز بهره ببریم؟

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: کی‌روش با فوتبال اتوبوسی و بزن زیرش روزی 120 میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری چگونه است هنوز مراسم برگزار نشده برترین های فوتسال در رسانه ها اعلام شده، گفت: این عنوان هم جای تأسف دارد در رابطه با فوتسال مطمئنم که این عنوان ((انتخابات)) از قبل طراحی شده است و بعضی از مربیان در این انتخابات دخالت داشتند، ولی در مورد فوتبال نمی دانم.

* هیأت رئیسه فوتسال سلطنتی و موروثی است

شمس در پاسخ به پرسش دیگری که شما عملکرد هیأت رئیسه را چگونه ارزیابی می کنید گفت: در حال حاضر هیأت رئیسه فوتسال سلطنتی و موروثی است و 15 سال است که آنها به فوتسال حکومت می کنند. مطمئن باشید که بعد از رفتنشان این عنوان به فرزندان آنها می رسد و به همین صورت ادامه پیدا می کند و به فرد دیگری نمی رسد. این میراث، نسل به نسل به عنوان میراث ابدی فرزندانشان هست. ما انتخابات را طبق اساسنامه برگزار می کنیم، ولی فایده ای ندارد؛ سالهاست که آنها حاکم مطلق فوتسال هستند. وقت انتخابات که فرا می رسد فردی که بعداً خواهید فهمید شبانه با مدیران کلوب ها و رؤسا لابی می کنند که همین ها گزینش شوند، اصلا انتخابی وجود ندارد، انتخابات آنها مثل کشورهای دیکتاتوری که از قبل رأی ارزش مشخص است کاملاً مشخص هست. من حتی در هفته گذشته به کفاشیان گفتم که مواظب باشید که آنها مجددا نتوانند لابی کنند.

حقوق کی‌روش روزی 120 میلیون تومان است/ حقوق مربیان ایرانی زیر حقوق کی‌روش ، شمس

وی گفت: این مراسم می آید و می رود و اینکه شما همه فوتبالیست ها، پیشکسوتان فوتبال و فوتسال را دعوت می کنید و آنها به مراسم هایتان نمی آیند باید زنگ خطری جهت شما باشد. تا کی می خواهید دنبال استانداری، نماینده مجلس و پلیس باشید که بمانید. شما اگر می خواهید بمانید باید با پیشکسوتان فوتبال و فوتسال باید تعامل کنید که در این مراسم ها شرکت کنند. واقعا من متأسفم؛ این نخستین مراسمی بود که هر چه من چشم انداختم یک پیشکسوت فوتبال و فوتسال ندیدم! شما ببینید پیشکسوتان فوتبال مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، علی دایی، علی کریمی و از گذشته ها حسن حبیبی، همایون شاهرخی علی جباری و علی پروین هیچکدام در این مراسم حضور نداشتند.

* حقوق سالیانه مربیان ایرانی از دستمزد یک روز کی روش کمتر است

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال افزود: حتی جهت بیننده تلویزیونی این علامت سؤال پیش آمده که اینهایی که در ردیف اول مراسم نشسته اند به غیر از تاج مدیر فدراسیون و علی کفاشیان، معروفند بقیه ناآشنا هستند. این علامت سؤال است که پیشکسوتان فوتبال و فوتسال کجا هستند؟ من دعوت شده است بودم، ولی هنگامی که می فهمم که قرار است سابقه و آبرو و حیثیتمان را ببخشیم، در منزل می نشینیم خیلی بهتر هست. بالاخره یک روزی در مملکت کسی پیدا می شود که بگوید این پیشکسوتان و استخوان خرد کرده های ورزش کجا هستند.

شمس افزود: شما ببینید چقدر سرمربیان تیم ملی فوتبال و فوتسال در حقوق با یکدیگر اختلاف دارند؟ سرمربیان ایرانی در تیم های ملی ماهی حدودا 10 میلیون که 10 درصد مالیات کم می شود؛ 9 میلیون و 100 هزار تومان می گیرند که در سال می شود 108 میلیون تومان؛ یعنی حقوق آنها از پول یک روز کارلوس کی روش که 120 میلیون تومان می گیرد،کمتر است.

در صورتی که مربیان ایرانی موفقیت هایشان زیاد از این مرد پرتغالی بوده؛ یکی تیم را سوم کرده و دیگری تیم را به هشت تای برتر دنیا برده هست. این ظلمی است که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به مربیان ایرانی می کنند؛ به خاطر همین است که هیچ کس به مراسم ها نمی رود. یعنی تفاوت یک روز در برابر یک سال مربی ایران. به قول برانکو کی روش کسی است که تا به حال قهرمانی به چشم خود ندیده است.

واژه های کلیدی: فوتسال | میلیون | فوتبال | فوتسال | مراسم ها | فوتبالیست ها | برگزاری مراسم | تیم ملی فوتسال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs