بخیه زدن ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان

بخیه زدن: ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خوشگذرانی بدموقع پرسپولیسی‌ها در امارات!

باخت‌های عجیب فوتبال کشور عزیزمان ایران همواره دلایل جالب و غیرعادی داشته هست. باخت سنگین پرسپولیس به الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یکی از همین باخت‌ها

خوشگذرانی بدموقع پرسپولیسی‌ها در امارات!

خوشگذرانی بدموقع پرسپولیسی ها در امارات!

عبارات مهم : ایران

باخت های عجیب فوتبال کشور عزیزمان ایران همواره دلایل جالب و غیرعادی داشته هست. باخت سنگین پرسپولیس به الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یکی از همین باخت هاست که نیازمند واکاوی هست.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در نمایشی ضعیف در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال ۴ بر صفر مجبور شکست شد تا سنگین ترین شکست دوران مربیگری برانکو ایوانکوویچ در فوتبال کشور عزیزمان ایران رقم بخورد ولی به دور از پرسشها فنی به نظر می رسد این دیدار درگیر حواشی خاصی بوده که شاید همین حواشی روی عملکرد بازیکنان و در ادامه نتیجه بازی نیز تاثیر گذاشته است.

خوشگذرانی بدموقع پرسپولیسی‌ها در امارات!

بر اساس گزارشات موثق، مشخص شده است که در شب قبل از بازی پرسپولیس برابر الهلال، تعدادی از بازیکنان به همراه یکی از کارکنان کلوب محل هتل اقامت تیم را به قصد تفریح ترک و تا پاسی از شب بیرون از هتل بوده اند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که ظاهرا جهت بار نخست نیست که چند بازیکن پرسپولیس بدون اطلاع سرمربی محل اردوی تیم را ترک و به گشت و گذار رفته اند. در سفر قبلی پرسپولیس به دوبی نیز ۴ بازیکن این تیم بدون اینکه از برانکو اجازه گرفته باشند شبانه محل اردوی پرسپولیس را ترک کرده و به گشت و گذار پرداختند. زمانی که برانکو از عنوان باخبر شد در نامه ای به کلوب درخواست کرد که هر یک از بازیکنان مبلغ ۵۰ هزار دلار جریمه شوند. البته اینکه این جریمه از سوی کلوب اعمال شده است یا خیر، اطلاعی در دست نیست.

باخت‌های عجیب فوتبال کشور عزیزمان ایران همواره دلایل جالب و غیرعادی داشته هست. باخت سنگین پرسپولیس به الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یکی از همین باخت‌ها

در فوتبال حرفه ای قاعده این است که بازیکنان، شب ها علی الخصوص شب قبل از بازی به موقع استراحت می کنند تا با تمرکز کامل و برطرف خستگی و بدور از استرس جهت انجام مسابقه آماده شوند ولی این که آیا شب قبل از بازی مهم و حساس پرسپولیس برابر الهلال یکی از مسوولان کلوب به همراه چند تن از بازیکنان تا پاسی از شب بیرون از هتل حضور داشته اند، پرسش های زیادی را در ذهن ایجاد می کند.

ورود جدی و سختگیرانه کمیته اخلاق و مدیران کلوب ها جهت کنترل و نظارت زیاد در جهت نظم دهی تیم ها و هم چنین تعهد مدیران عامل جهت برخورد با خاطیان از جمله مواردی است که باید جدی تر گرفته شود و گرنه دور تسلسل ناکامی های فوتبال کشور عزیزمان ایران متاثر از حاشیه ها باردیگر دامن فوتبال کشور را خواهد گرفت.

در عنوان اتفاقات تلخ حضور پرسپولیس در دوبی نیز مهم است تمام زوایای این اتفاق بررسی شده است و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و نهادهای نظارتی با خاطین در هر سطحی بصورت جدی برخورد کنند، آیا که گام اول موفقیت کلوب های فوتبال، علی الخصوص دو کلوب استقلال و پرسپولیس که با هزینه بیت المال امرار معاش می کنند، ایجاد نظم و انضباط تیمی است.

خوشگذرانی بدموقع پرسپولیسی‌ها در امارات!

اسامی بازیکنان خاطی و جزییات اتفاقات حاشیه ای پرسپولیس در دوبی، نزد ایسنا محفوظ است و در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs