بخیه زدن ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان

بخیه زدن: ترکیه اردوغان پایگاه هوایی رجب طیب اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث ترجیح ما رعایت برجام به وسیله همه است / وزیر امور خارجه

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که با دزدی مدارک و مجوزهای طبابت یک دکتر خودش را جای وی جا زده و اقدام به تاسیس مطب کر

وزیر امور خارجه:ترجیح ما رعایت برجام به وسیله همه است

عبارات مهم : ایران

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که با دزدی مدارک و مجوزهای طبابت یک دکتر خودش را جای وی جا زده و اقدام به تاسیس مطب کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، 22 شهریورماه امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 130 نازی آباد اعلام کرد که جهت ترمیم دندانش به یک دندانپزشکی در نازی آباد، خیابان مدائن رفته ولی با توجه به نوع رفتاری که از زن دندانپزشک دیده بدون آنکه اجازه کار بر روی دندان هایش را بدهد از مطب خارج شده است و گمان می کند که این زن اصلا هیچگونه تخصصی در زمینه دندانپزشکی ندارد.

باتشکیل پرونده مقدماتی با عنوان غصب عناوین و جعل عنوان پزشکی پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با مراجعه به مطب دندانپزشکی مورد نظر در طبقه دوم یک ساختمان تجاری از زن دندانپزشک که خودش را دکتر عاطفه . الف معرفی کرده بود، درخواست پروانه مطب دندانپزشکی و در ادامه مدارک هویتی کردند.

ترجیح ما رعایت برجام به وسیله همه است / وزیر امور خارجه

در بررسی دقیق مجوز مطب دندانپزشکی و مدارک هویتی ارائه شده است از سوی زن عاطفه . الف و در ادامه انجام تحقیقات پلیسی ، کارآگاهان پایگاه هفتم اطلاع پیدا کردند که مجوز و مدارک ارائه شده است به آنها واقعا متعلق به یک دکتر زن به نام عاطفه . الف است که به وسیله زن حاضر در مطب شخصی بنام سمیه . ع 35 ساله جعل شده است است.

با احراز عنوان غصب عناوین و جعل مدارک پزشکی، سمیه.ع دستگیر و در بازرسی از مطب دندانپزشکی محل فعالیتش تعداد زیادی سربرگ های پزشکی مسروقه متعلق به دکتر عاطفه . الف بهمراه تصویرهای مدارک هویتی و همچنین مهر پزشکی تهیه شده است به نام ایشان ، کشف و توقیف شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که با دزدی مدارک و مجوزهای طبابت یک دکتر خودش را جای وی جا زده و اقدام به تاسیس مطب کر

باشناسایی زن دکتر عاطفه . الف که متهم پرونده با سوء استفاده از مدارک طبابتش اش اقدام به تأسیس مطب جهت خودش کرده بود ، تحقیقات از او در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و دکتر عاطفه . الف بعد از حضور در پایگاه هفتم پلیس آگاهی و مواجه حضوری با سمیه . ع بلافاصله وی را مورد شناسایی قرار داد و گفت: سمیه . ع پیش از این به عنوان منشی و دستیار پزشک، نزد او کار می کرد و در طول مدت چند ماهی که تحت مراقبتهای پزشکی جهت تولد فرزندم قرار داشتم ، به پیشنهاد دکتر و اعضای خانواده ام قرار بر آن شد که تا وقت تولد فرزندم استراحت کنم و بعد از تولد فرزندم و جهت مواظبت از وی، این روال همچنان ادامه پیدا کرد و طی این مدت من هیچگونه فعالیتی در زمینه دندانپزشکی نداشتم.

متهم پرونده که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با همدستی همسرم و بعد از دزدی مجوز پزشکی، مدارک هویتی و سربرگ های پزشکی زن دکتر ، اقدام به تهیه یک مهر پزشکی به نام ایشان کرده و در ادامه مطب دندانپزشکی را در نزدیکی محل سکونتمان به راه انداختیم و طی این مدت از افرادی که به مطب مراجعه می کردند، مبالغ مختلفی از 200 تا 700 هزار تومان به بهانه های متفاوت دریافت کردم.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی، مدیر پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اشاره به دستگیری همسر متهم به نام محمود ص 40 ساله گفت: در ادامه تحقیقات، تعدادی از شکات پرونده شناسایی و به پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دعوت شدند، همچنین شکایت زن دکتر عاطفه . الف نیز به همراه شکایت وزارت بهداشت اخذ شد و متهمان با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفتند.

ترجیح ما رعایت برجام به وسیله همه است / وزیر امور خارجه

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | پرونده | پلیس آگاهی | دندانپزشکی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs